Of Kaymakamı Arslan’dan Daire Amirlerine Başarı Belgesi…

Of İlçemizde görev yapan daire amirleri ve bir kısım memurlar, görevlerinde gösterdikleri üstün gayret ve yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle Kaymakam Eren Arslan tarafından başarı belgeleri ile ödüllendirildiler.

İlçemizde görev yapan Daire Amirlerinden, İlçe Müftüsü Recep Onat, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Keleş, Vergi Dairesi Müdürü Zeki Özdoğan, İlçe Malmüdürü Sevim Yılmaz, İlçe Tapu Müdürü Gülten Yıldırım, İlçe Nüfus Müdürü Emin Ulu, Of Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şaban Uysal ve İlçe Orman İşletme Şefi Sermin Bilgin Arslan, çalışmalarındaki üstün gayret nedeniyle Kaymakam Arslan tarafından başarı belgesi ile taltif edildiler.

Ayrıca, memurlardan Kaymakamlık Yazı İşleri Personelleri; Erol Aydın, Gülçin Kasapoğlu, Bayram Şahin, Mustafa Yaşar, Müftülük personelleri; Zülkif Başer, Servet Mahmutoğlu, Yahya Kemal Sula, Recep Koç, Yusuf Yaşar, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli; Sedat Saral, Devlet Hastanesi personelleri; Turan Ömerderelioğlu, Selda Karaca, Vergi Dairesi Personelleri, Hüseyin Yılmaz ve Yusuf Öksüz’e ayrı ayrı branşlarda yaptıkları çalışmalar ve yakaladıkları başarılar nedeniyle Kaymakam Arslan tarafından başarı belgesi ile taltif edildiler.

Başarı Belgelerini vermek üzere Kaymakamlık Makamında ağırladığı Daire Amirleri ve memurlarla bir süre sohbet eden Kaymakam Arslan; “Sizleri gayretli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Nasıl ki yanlış ve kötü davranışlar cezalandırılıyorsa; güzel olan çalışmaları takdir etmek, daha güzelinin yapılmasını teşvik etmek için de ödüllendirmek gerektiğini düşünüyorum. Maddi bir değeri olmayabilir ancak, manevi ve sembolik değeri olan bu ödülün sizlere ve diğer arkadaşlarımıza motivasyonu artırıcı etki yapmasını umuyorum. Bugün olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarınızda da İnsana ve insanlığa en üst seviyede hizmet eden, üstlendiği vazifeyi özenle yerine getiren, topluma örnek olacak davranışlarla, mevkilerinize güç katmanızı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ballıca Derneği olarak, Of İlçemizde görevlerini başarı ile sürdüren Ballıcalı hemşerilerimiz İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Keleş, Kaymakamlık Yazı İşleri Personeli Mustafa Yaşar ve Müftülük personeli Mustafa Yaşar’ı tebrik eder, başarılarının devamlarını dileriz.

Kaynak: Of Kaymakamlığı

Check Also

Ayşe Çakır son yolculuğuna uğurlandı…

Ballıca merkez mahalleden merhum Hüseyin eşi Ayşe Çakır (98) hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 29.01.2023 Pazar …