Of Belediyesi dur durak bilmiyor

Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ballıca, merkez  Mahallesi’nde yeni yol düzenlemesi yaparak yol boyunca taş duvar örüyor.

Of Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ballıca Mahallesi’nde yeni yol düzenlemesi yaparak yol boyunca taş duvar örüyor.

Ballıca merkez Mahallesi’nde yeni yol düzenlemesi yapılarak 140 metre uzunluğunda taş istinat duvarı ören Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili bilgi veren Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu yol açma ve genişletme çalışmalarına ayrı bir önem verdiklerini belirterek, “Yeni yolları ulaşıma bir an önce açmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yol güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan bölgelerde taş duvarla istinat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak: http://of.bel.tr/

belediyesi-dur-durak-bilmiyor_2 belediyesi-dur-durak-bilmiyor_3 belediyesi-dur-durak-bilmiyor_4 belediyesi-dur-durak-bilmiyor_5 belediyesi-dur-durak-bilmiyor_6

Check Also

Tüzük Tadili Değişikliği Olağanüstü Genel Kurul İlanı…

Of Ballıca Derneğimizin 8.Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Hekim suyu Cad. Kazım Karabekir Mah. Albayrak Sitesi …