Nasuhi Günay; Ne olur ifsadı değil, ıslahı kendinize özne edinin…

Of Ballıca Derneği eski Başkanı ve İlahiyatçı-Yazar Nasuhi Günay dernek merkezinde Ballıcalılara “ifsad ve ıslah” konulu bir sohbet verdi.

Of Ballıca derneğinin Bayrampaşa’da bulunan merkezinde gerçekleşen sohbete Ballıca derneği yönetim kurulu üyeleri ve Ballıcalılar katıldı.

İlahiyatçı-Yazar Nasuhi Günay sohbetine başlamadan önce Of Ballıca Derneği hakkında görüşlerini açıkladı. Günay; “Of Ballıca derneğinin eski başkanı olarak söylüyorum, derneğin yeniden yapılanarak Ballıcalıların yeniden hizmetine açılması, hayırlı hizmetler yapma amacı doğrultusunda heyecanlı çalışmalarınız bizim için sevindiricidir. Bilhassa İstanbul’da ikamet eden hemşehrilerimizin derneğin bu çalışmalarına azami desteği vereceğine inancım tamdır. Bende eski başkanınız olarak Allahın izni ile her zaman yanınızda ve yakınınızda olacağım ve desteğimi vereceğim. Bu akşamki sohbetimize katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.” Dedi.

İlahiyatçı-Yazar Nasuhi Günay hocamızın dernek merkezinde yaptığı  “ifsad ve ıslah” konulu sohbetin tamamına yakınını haberimizin altında bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Haber-Foto-Video: Ömer Ballı

Check Also

Aydın Uzunhasanoğlu son yolculuğuna uğurlandı…

Ballıca Mahallesi sakinlerinden Emekli Polis Memuru merhum Zeki oğlu Aydın Uzunhasanoğlu (61) Samsun’da hayatını kaybetti. …