Müftü Demir Kurs hocalarını Ballıca’da topladı…

Trabzon Müftüsü Keramettin Demir, Of Müftülüğü tarafından Ballıca Kur’an Kursu’nda düzenlenen Kur’an Kursu Öğreticileri Toplantısında Kurs öğreticileriyle buluştu.

Of Müftülüğü tarafından düzenlenen Kur’an Kursu Öğreticileri Şubat Ayı Toplantısı Trabzon Müftüsü Keramettin Demir’in katılımıyla yapıldı.

Ballıca Kur’an Kursu’nda düzenlenen Toplantıya Müftü Demir’in yanı sıra Of Müftüsü Recep Onat, Müftülük Şube Müdürü Fazlı Balkancı, Ballıca Kur’an Kursu Derneği Başkanı Emin Bilgin, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Ballıca Muhtarı Recep Yavuz ve Of’ta Eğitim veren Kız ve Erkek Kur’an Kurslarının Yöneticileri katıldı.

Toplantı öncesinde kursta eğitim gören öğrencilerle bir araya gelen Müftü Demir, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerden gördükleri eğitimler hakkında bilgiler alan Demir daha sonra Kurs Yöneticileriyle toplantı yaptı.

Toplantının ardından kursun yemekhane, yatakhane ve dersliklerini ziyaret eden Müftü Demir; “Ballıca Kursumuz Of’umuzun ve bölgemizin önde gelen kurslarından bir tanesi. Fiziki şartlarıyla olsun, eğitim kalitesiyle olsun güzel hizmetler veriyorlar. Değerli Başkanımız Emin bey de bu işe önderlik ediyor. Onun şahsında bu güzel ortamın hazırlanmasında emeği geçen dernek yöneticilerini, maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen hayırseverlerimizi kutluyorum. Allah kendilerinden razı olsun. Hocalarımıza da bu güzel ortamda çocuklarımıza kaliteli bir şekilde eğitim vermek düşüyor. Onlar da bunu başarıyorlar. İnşallah bundan sonra da devam ettirecekler” ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: Of Ajans

Check Also

Ayşe Çakır son yolculuğuna uğurlandı…

Ballıca merkez mahalleden merhum Hüseyin eşi Ayşe Çakır (98) hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 29.01.2023 Pazar …