Maddi ve manevi yardımlarınızı bekliyoruz

Değerli Ballıcalılar; Bilindiği üzere derneğimiz, 27 Aralık 2014 tarihinde İstanbul Of Hayrat Vakfında yaptığı 4.Olağan Genel Kuruluyla yeni başkan ve yönetimini seçti ve başkanlığa Adem Ballı oy birliğiyle seçildi.

Of Ballıca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği olarak ilk faaliyetimiz tüm üyelerimizin bir araya getirilmesi düşüncesi idi. Dini bayramlarımızın son günü halkımızı bir araya getirerek birbirleriyle bayramlaşmasını sağlamak, hayalini yaşadığımız duyguları Allah’ın izniyle gerçekleştirmektir. Bu düşüncelerimiz derneğimiz kuruluşundan itibaren zaman zaman gerçekleştirildi, bunun devamını getirmek niyetindeyiz.

Yeni dernek yerimiz için biraz daha derlenip toplanıp açılış merasimi düzenlemek niyetindeyiz. Açılış günümüzü tertip edip diğer faaliyetlerimize doğru yol alacağız. Bu konuda herkese düşen görevi layığı  ile yerine getireceği düşüncesindeyiz.

Dernek olarak ayrıca mesaj sistemini kurarak köyümüzde vefat eden insanlarımızın cenaze bilgilerini dernek mesaj sistemine kayıtlı olan cep telefonlarına gönderiyoruz. (mesaj sistemine kayıtlı olmayanlar başkan yardımcımız Hüseyin İnan ile iletişime geçebilirler. (0530 226 99 33)

Derneğimizin resmi web sayfası olan ballicadernegi.com  ve sosyal paylaşım sitelerimiz (facebook.com/ballicadernegi) , (twitter.com/Ballicadernegi) ile Ballıca’dan haber ve fotoğrafları paylaşmak, köyümüz dışında yaşayan insanlarımızı haberdar etmek amacını kendimize görev edindik.

Bu hizmetlerimizin daha sağlıklı ve başarılı devam edebilmesi için siz Balllıcalıların maddi ve manevi desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Derneğimize maddi katkıda bulunmak isteyen siz değerli Ballıcalıların dernek yönetim kurulu üyesi Genel Sekreterimiz Necati Ballı ile irtibata geçebilirler. İrtibat tel; 0533 316 13 17

Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederiz.

Haber:Ömer Ballı

Check Also

Ballıcalılar Hatmi-Şerifte buluştu…

Of Ballıca Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin tertip ettiği hatmi şerif İstanbul Fatihte yapıldı. Pazar günü …