Hasan Çakır 4-6 yaş Kur’an Kursu açıldı…

Hasan Çakır 4-6 yaş Kur’an Kursu açıldı…

Merhum Hasan Çakır adına evlatları tarafından yaptırılan 4-6 yaş Kur’an Kursu, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Ballıca Belediyesinin eski başkanlarından ve “Dede Başkan” olarak tanınan Hasan Çakır adına oğulları tarafından yaptırılan 4-6 yaş grubu Kur’an Kursu açıldı.

Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Şehri Huzur Sitesi’nin A Blok altında tam donanımlı olarak açılan kurs, tam gün ve yarım gün olarak hizmet verecek.

Açılışa Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Başmüfettişi Erdoğan Eken, Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın, Of İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile misafirler ve aileleri katıldı.

Törende konuşan Kaymakam Demirer, bu güzel eserin Of’a kazandırılması için maddi desteklerini esirgemeyen İş İnsanı Salih Zeki Çakır’a ve maddi-manevi katkıları bulunan herkese teşekkür etti.

Müftülüğümüz hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Cumhuriyet Mahallemizde yavrularımıza hizmet verecek olan ve “Dede Başkan” olarak tanınan Merhum Hasan ÇAKIR amcamız anısına evladı Hayırsever İşadamı Salih Zeki ÇAKIR tarafından yaptırılan Hasan ÇAKIR 4-6 Yaş Kur’an Kursumuz halkımızın hizmetine sunuldu.

Kur’an Kursumuz, Of Kaymakamı Yiğit Yaşar DEMİRER, D.İ.B Başmüfettişi Erdoğan EKEN, Trabzon İl Müftüsü Osman AYDIN, İlçe Müftümüz Özcan YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris KABAHASANOĞLU, misafirler ve ailelerin katıldığı törenle açıldı. İlçemiz için büyük bir hizmet olacak olan Kursumuz Şehri Huzur Sitesi A-Blok altında tam donanımlı olarak, tam gün ve yarım gün hizmet verecek.

Kaynak I Of Havadis

Check Also

Ballıcalılar Hatmi-Şerifte buluştu…

Of Ballıca Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin tertip ettiği hatmi şerif İstanbul Fatihte yapıldı. Pazar günü …