Haber kanalı tvnet yenilendi…

Türkiye’nin saygın haber kanallarından tvnet, yeni yayın dönemine çok sayıda yenilikle girerek, izleyicilerine farklı bir seyir heyecanı yaşatacak…

Ballıca’lı iş adamlarımızdan Albayrak grubuna ait Yeni Şafak gazetesinin haber kanalı tvnet, yeni yayın dönemine çok sayıda yenilikle girerek, izleyicilerine farklı bir seyir heyecanı yaşatacak.

‘Gerçek haber fark edilendir. İlkeli yayın, gerçek haberciliktir’ anlayışıyla 7’den 77’ye hitap eden tvnet kanalı, yeni yayın dönemine birçok farklı yenilikle hazırlandı.

Tartışma programlarından aktüel yapımlara, objektif habercilikten gençlere yönelik eserlerin yayınına kadar çok sayıda programın yer aldığı tvnet, yeni yayın dönemine modern bir tasarımla hazırlanan yeni logosuyla giriyor.

Yeni sezona yeni stüdyo
Kanal ayrıca, geniş yelpazede ekranlara taşıdığı programlarını da yeni stüdyosunda izleyicilerine ulaştıracak. Programlar, HD kaliteyle yayınlanacak.

Tvnet HD yayınlarını Türksat 4A uydusu,  12213  MHz , Dikey V-polarizasyon, 5833 Sembol Oranı, FEC 2/3 frekansından izleyebilirsiniz.

Kaynak: Yenişafak

20151019_101611

Check Also

Ayşe Çakır son yolculuğuna uğurlandı…

Ballıca merkez mahalleden merhum Hüseyin eşi Ayşe Çakır (98) hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 29.01.2023 Pazar …