FAALİYETLERİMİZ

OF BALLICA GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ olarak ilk faaliyetimiz tüm üyelerimizin bir araya getirilmesi düşüncesi idi. 03/01/2007 Tarihi  Kurban bayramının 4. günü hayalini yaşadığımız duygularımızı Allah’ın izniyle gerçekleştirmiş olduk. Bu bizlerin dernek olarak ilk bir araya gelişiydi. 

Artık bu bayramlaşma merasiminden sonra yeni yerimizin biraz daha derlenip toplanıp açılış merasimi düzenlemek niyetindeyiz. İkinci olarak Açılış günümüzü tertip ve düzenleyerek diğer faaliyetlerimize doğru yol alacağız. Bu konuda herkese düşen görevi layıkı  ile yerine getireceği düşüncesindeyiz.

Dernek olarak ayrıca mesaj sistemini kurarak köyümüzde vefat eden insanlarımızın cenaze bilgisini rehberimize kayıtlı olan cep telefonlarına gönderiyoruz. (mesaj sistemine kayıtlı olmayanlar başkan yardımcımız Hüseyin İnan ile iletişime geçebilirler. (0530 226 99 33)

www.ballicadernegi.com Web sitemiz ve sosyal paylaşım sitelerimiz (facebook.com/ballicadernegi) , (twitter.com/Ballicadernegi) ile Ballıca’dan haber ve fotoğrafları paylaşmak, köyümüz dışında yaşayan insanlarımızı haberdar etmek.