Dede Başkan Limonsuyu yaylasında ağırladı…

Dede Başkan olarak bilinen Ballıca Belediyesi’nin eski Başkanı Hasan Çakır, Kaymakam Arslan, Müftüler Kapıcıoğlu, Onat ve beraberindekileri Limonsuyu Yaylasında ağırladı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlediği davetlerle Of’un yöneticilerini Limonsuyu Yaylasında buluşturan Dede Başkan Hasan Çakır, geleneği bu yıl da sürdürdü.

Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Müftüsü Recep Onat, İstanbul İl Müftü Yardımcısı Vahap Kapıcıoğlu, Çarşıbaşı Büyük Camii İmam Hatibi İsmail Küçükakyüz ve beraberindeki Limnonsuyu yaylasında buluşturan Çakır, sıcak havada misafirlerini hem serinletti, hem de dinlendirdi.

Sabah kahvaltısının ardından havanın güzel olmasını fırsat bilen davetliler, doğal ortamda çimenler üzerinde bolca vakit geçirdiler. Öğle yemeğinin ardından bastıran sis ve soğuk havanın etkisi ile sobaların yandığı kahvehaneye koşan davetliler, 1750 rakımlı zirvede çay içip sohbet ettiler.

Kaymakam Arslan ve diğer davetliler, kendilerini bu sıcak günlerde yaylada serin ortamda ağırladığı için Dede Başkan Çakır’a teşekkür ettiler.

Haber-Foto: Yüksel Yaşar

Dede Başkan Limonsuyu 2015 (2) Dede Başkan Limonsuyu 2015 (3) Dede Başkan Limonsuyu 2015 (4) Dede Başkan Limonsuyu 2015 (5)

Check Also

Aydın Uzunhasanoğlu son yolculuğuna uğurlandı…

Ballıca Mahallesi sakinlerinden Emekli Polis Memuru merhum Zeki oğlu Aydın Uzunhasanoğlu (61) Samsun’da hayatını kaybetti. …