Ballıcalı Karakaş Trabzonspor’a 3 yıllık imza attı…

1999 doğumlu Ballıca’nın gururu İsmail Karakaş, Trabzonspor ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Karakaş, kendisi 2022’ye kadar(3 yıl) Trabzonsporlu yapan imzayı Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki Futbol Koordinasyon Merkezi’nde attı.

1461 Trabzon’dan Trabzonspor kadrosuna katılan 20 yaşındaki İsmail Karakaş, 1.87 metre boyunda ve stoper mevkiinde oynuyor.

1461 Trabzon ve Trabzonspor altyapısından kadroya katılan 9 futbolcuya  Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ndeki Futbol Koordinasyon Merkezi’nde imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde Ballıca’nın gururu İsmail Karakaş, Haziran 2022 yılında bitecek sözleşmeye imza atarak Trabzonspor’un 3 yıllık profesyonel oyuncusu oldu. 1461 Trabzon’dan Trabzonspor’a profesyonel sözleşme yapan Karakaş, 1999 doğumlu. 1.87 m boyunda olan İsmail Karakaş stoper mevkiinde oynuyor.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Genel Saymanı Emin Kahraman ile İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Sadıklar’ın katıldığı imza töreninde Hüseyin Mert Kurt, Faruk Can Genç, Sertan İrkilmez, Ahmet Eren, Furkan Tütüncü, İsmail Karakaş, Azat Kuçkar, Talha Reşat Bulut ve Mert Kurt ile sözleşme imzalandı.

1461 Trabzon’dan takımımıza katılan Ahmet Eren, Furkan Tütüncü, Mert Kurt, İsmail Karakaş ve Azat Kuçkar ile 3’er yıllık, altyapımızda kadromuza dâhil ettiğimiz Talha Reşat Bulut, Hüseyin Mert Kurt, Faruk Can Genç ve Sertan İrkilmez ile 5’er yıllık mukavele yapıldı.

Kaynak I Trabzonspor

Check Also

Ballıcalılar Hatmi-Şerifte buluştu…

Of Ballıca Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin tertip ettiği hatmi şerif İstanbul Fatihte yapıldı. Pazar günü …