Ballıca Derneği yeni merkezine kavuşuyor…

Ballıca Derneği Yönetim kurulu toplantısı Başkan Adem Ballı yönetiminde Bayrampaşa’da yapıldı.

Mihver lokantasında  yapılan kahvaltılı yönetim kurulu toplantısına Ballıca Dernek Başkanı Adem Ballı, Başkan Yardımcısı Hüseyin İnan, Başkan Yardımcısı Ahmet Yavuz, As Başkan Muammer Kuzu, Genel Sekreter Necati Ballı, Kulüp Sözcüsü Ali Kuzu, Yönetim Kurulu Üyesi Müslüm Yavuz, Seyfettin Çakır ve Mehmet Keleş katıldı.

Toplantıda; Ballıca Derneğinin genel durumu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Of Hayrat Derneğinin organize edeceği Dernekler arası Futbol turnuvasına Ballıca Derneğinin katılıp, katılmayacağı konusu görüşüldü. Genel olarak katılım yönünde görüş birliğine varıldı.

Başkan Adem Ballı yaptığı açıklamada; “Ballıca Derneğinin 2 yıl aradan sonra  Bayrampaşa’da bulunan yaklaşık 150 metre kare olan yeni dernek merkezine taşınacağını söyledi. Başkan Adem Ballı ayrıca ”dernek merkezinin içerisinde yapılacak ufak tefek tadilat çalışmaları ile 2 hafta sonra yeni yerimize geçmeyi planlıyoruz. Dernek çalışmaları hakkında başta  üyelerimiz olmak üzere, İş adamlarımız ve hayırsever vatandaşlarımıza bizlere yardımlarını esirgemedikleri için çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Toplantı bitiminde Başkan Adem Ballı ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni dernek merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Ballıca Derneğinin açmayı düşündüğü yeni dernek merkezi Bayrampaşa Kartaltepe metrosuna beş dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Yeni Dernek merkezimiz Ballıca’ya hayırlı olsun.

Haber-Foto: Ömer Ballı

IMG_3824 IMG_3825 IMG_3828 IMG_3829 IMG_3831 IMG_3832 IMG_3833 IMG_3834

Check Also

Ballıcalılar Hatmi-Şerifte buluştu…

Of Ballıca Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin tertip ettiği hatmi şerif İstanbul Fatihte yapıldı. Pazar günü …