Balcı ailesinin acı günü…

Bir ay önce İstanbul’da annesini toprağa veren Ali Balcı, dün gece hakkın rahmetine kavuşan hayat arkadaşının  acısını yaşıyor.

Balcı ailesi, bir ay önce hakka uğurladıkları Lütfü Balcı’nın eşi Selma Balcı’nın acısını yaşadığı sırada Perşembe akşamı 58 yaşında vefat eden Nurhayat Balcı’nın haberi ile bir kez daha üzüntüye boğuldu.

Nurhayat Balcı İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı.

Ballıca Kayasuyu mahalle sakinlerinden Lütfü Balcı’nın  oğlu Ali Balcı’nın eşi Nurhayat Balcı (58) dün gece (11.02.2016 Perşembe) hakkın rahmetine kavuştu.

Ballıca Kayasuyu mahalle sakinlerinden Lütfü Balcı’nın oğlu Ali Balcı’nın eşi,   Selahattin, Seyfettin ve Alaattin Balcı’nın yengesi Nurhayat Balcı İstanbul’da bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Balcı’nın cenazesi Cuma günü İstanbul Fatih Camii önünde kılınan namazın ardından Zeytinburnu Kazlıçeşme mezarlığında toprağa verildi.

İmam Hatip Turan Eser’in kıldırdığı cenaze namazına Trabzonspor Kulübü eski Başkanı Nuri Albayrak, İstanbul eski Milletvekili Yaşar Albayrak, Yenişafak Gazetesi imtiyaz sahibi Ahmet Albayrak, Ballıca eski Belediye Başkanıı Ömer Albayrak, Ballıca Dernek Başkanı Adem Ballı ve yönetim kurulu üyeleri, Ballıca Derneği eski Başkanları Ali Ulusoy ve Nasuhi Günay, Balcı ailesinin yakınları, Ballıcalılar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhume Nurhayat Balcı için cumartesi günü akşam namazından sonra İstanbul Beylikdüzü Albayrak camiinde hatmi şerif yapılacak.

Ballıca Derneği olarak Merhume Nurhayat Balcı’ya Allah’tan rahmet, Balcı ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz.

Haber-Foto: Ömer Ballı

http://www.dailymotion.com/video/x3rq7fu_balci-ailesinin-aci-gunu_lifestyle

Check Also

Ballıcalılar Hatmi-Şerifte buluştu…

Of Ballıca Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin tertip ettiği hatmi şerif İstanbul Fatihte yapıldı. Pazar günü …