Albayrak ve Usta ailelerinin acı günü…

Ballıca Yavuzselim Mahallesi’nden merhum Fazlı Albayrak’ın eşi, Hilmi ve Ali Albayrak’ın anneleri Kafiye Albayrak ile Merhum Kamil Usta’nın kızı, Mustafa Usta’nın eşi, Hüseyin Usta’nın annesi Fatma Usta dün (29.02.2016) hakkın rahmetine kavuştu.

Kafiye Albayrak Ballıca’da son yolculuğuna uğurlandı.

Ballıca Yavuzselim Mahallesi’nden Merhum Fazlı Albayrak’ın eşi, Hilmi ve Ali Albayrak’ın anneleri Kafiye Albayrak (80)  bugün (01.03.2016) öğle namazını müteakip Of Çarşıbaşı camiinde kılınan cenaze namazının ardından Ballıca Yavuzselim mahallesindeki aile mezarlığına defnedildi. Cuma günü Babaları Fazlı Albayrak’ı kaybeden Albayrak ailesi , üç gün sonra Anneleri Kafiye Albayrak’ı toprağa verdi.

Cenaze törenine Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Ballıca eski Belediye Başkanı Emin Bilgin, Ballıca mahalle muhtarı Recep Yavuz, Siyasi Parti ve Sivil Toplum kuruluşu Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Fatma Usta İzmit’te ebediyete uğurlandı.

Ballıca Yavuzselim mahallesinden Rahmetli Kamil Usta’nın kızı, Mustafa Usta’nın eşi, Hüseyin Usta’nın annesi Fatma Usta, dün (29.02.2016) hakkın rahmetine kavuştu.  Fatma Usta’nın cenazesi bugün (01.03.2016) öğle namazını müteakip İzmit Derince Mersincik Mahallesi Çınarlıdere Camiinde kılınan namazının ardından Çınarlı mahalle mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine Of Ballıca Dernek Başkanı Adem Ballı ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda Ballıcalı vatandaş katıldı.

Of Ballıca derneği olarak, merhumelere Allah’tan rahmet, Albayrak ve Usta ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Haber: Ömer Ballı
Kaynak: Ballıca Derneği

Kafiye Albayrak’ın cenaze merasiminden görüntüler (OF)

Fatma Usta’nın cenaze merasiminden görüntüler (İZMİT)

Check Also

Ballıcalılar Hatmi-Şerifte buluştu…

Of Ballıca Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin tertip ettiği hatmi şerif İstanbul Fatihte yapıldı. Pazar günü …